Inżynier Jakości

O FIRMIE

Dołącz do Aircom Group – światowego lidera innowacji w dziedzinie produkcji zestawów naprawczych do opon dla Automotive OEM. Nasza firma została założona w 2011 roku w Niemczech, a jej główna siedziba mieści się w Polsce (Pietrzykowice obok Wrocławia). Firma dynamicznie się rozwija, mamy ponad 1000 zaangażowanych pracowników na całym świecie. W 2024 roku planujemy zwiększenie zespołu w głównej siedzibie (Pietrzykowice) do ponad 800 osób.

Nasze oddanie innowacjom i zrównoważonemu rozwojowi wpływa na nasz różnorodny zakres produktów, który obejmuje TMK, superinżynieryjne termoplasty i wiele innych. Dzięki strategicznej obecności na światowym rynku, nasze fabryki w Polsce, Meksyku, Chinach i Indiach nie tylko wydajnie produkują, lecz również przyczyniają się do obniżenia emisji dwutlenku węgla o 14,4 tony na każdy kontener dzięki lokalnej produkcji.

Dołączając do Aircom Group, staniesz się częścią dynamicznego zespołu, kształtującego przyszłość technologii samochodowej i zrównoważonego rozwoju. Wykorzystaj szansę, aby być na czele innowacji, i dołącz do naszej misji w rewolucjonizowaniu przemysłu samochodowego.

Aplikuj teraz i rozpocznij ekscytującą podróż z Aircom Group!

LOKALIZACJA

Pietrzykowice koło Wrocławia

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW

Pisanie programów na maszynie 3D Mitutoyo

Obsługa skanera 3D GOM

Analiza wyników pomiarowych

Współpraca z działami R&D

Inicjowanie działań korygujących i zapobiegawczych.

Kontakt z dostawcami w sprawach jakościowych.

Nadzór i doskonalenie Systemu Zarządzania Jakością wg IATF16949.

Prowadzenie i analiza statystyk jakościowych

Kontrola wejściowa detali

Nadzór nad przyrządami kontrolno-pomiarowymi.

NASZE WYMAGANIA

Min. 2 lata doświadczenia zawodowego w obszarze jakości

Wykształcenie wyższe

Praktyczna znajomość narzędzi jakościowych do rozwiązywania problemów (8D, 5Why, Ishikawa, PDCA)

Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)

Umiejętność czytania norm jakościowych

Znajomość języka angielskiego umożliwiającą swobodną komunikację

Umiejętności analityczne, pracy zespołowej, rozwiązywania problemów, organizacji pracy własnej

OFERUJEMY

Interesujący zakres zadań z możliwością realizowania pasji zawodowych w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży automotive

Możliwość udziału w ciekawych projektach podnoszących umiejętności

Elastyczny czas pracy

Brak dress code’u

Ubezpieczenie na życie

Prywatną opiekę medyczną dla całej rodziny

Kartę sportową

Karty przedpłacone

Owocowe wtorki

Lekcje z języka angielskiego

Program poleceń dla pracowników

Program sugestii dla pracowników

DLACZEGO WARTO DOŁĄCZYĆ DO #AircomTeam?

Czy masz jakieś pytania?

Szybki Dostęp

O nas

Lokalizacje

Produkty

Oferty pracy

Kontakt