Inżynier Przemysłowy

LOKALIZACJA

Pietrzykowice koło Wrocławia

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW

Rozwiązywanie bieżących problemów związanych z procesem technologicznym

Tworzenie i analiza dokumentacji produkcyjnej

Analiza i optymalizacja procesów produkcyjnych w celu poprawy ich jakości i wydajności

Uczestnictwo we wdrażaniu nowych produktów

Uczestnictwo we wprowadzaniu zmian w istniejących produktach

Rozwój wewnętrznego systemu MES dla produkcji 4.0

NASZE WYMAGANIA

Wykształcenie wyższe techniczne (mechanika i budowa maszyn, mechatronika, zarządzanie produkcją)

Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

Znajomość narzędzi Lean Manufakturing

Zdolności organizacyjne

Znajomość rysunku technicznego, PFMEA oraz Control Plan

Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację

OFERUJEMY

Ciekawy zakres zadań z możliwością realizacji pasji zawodowych w dynamicznie rozwijającej się firmie motoryzacyjnej

Możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach podnoszących umiejętności

Wyjątkowa atmosfera pracy

Elastyczny czas pracy

Brak DRESS-CODE

Ubezpieczenie na życie

Prywatna opieka medyczna dla całej rodziny

Karta sportowa

Karty przedpłacone

Owocowe wtorki

Program poleceń pracowników

Program sugestii pracowniczych

DLACZEGO WARTO DOŁĄCZYĆ DO #AircomTeam?

Jeśli chcesz aplikować na stanowisko, wypełnij poniższy formularz kontaktowy i dołącz swoje CV

Czy masz jakieś pytania?