Konstruktor Stanowisk Zautomatyzowanych

LOKALIZACJA

Pietrzykowice K/ Wrocławia

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW

Budowa zautomatyzowanych urządzeń produkcyjnych

Nadzór i kontrola zmian projektowych

Weryfikacja i doskonalenie przyjętych rozwiązań oraz wprowadzanie usprawnień i innowacji

Wykonywanie i analizowanie obliczeń inżynierskich

Nadzór nad montażem i uruchomieniem budowanych urządzeń

Tworzenie i zarządzanie dokumentacją techniczną urządzeń

Odpowiedzialność za terminowe i prawidłowe wykonanie powierzonych zadań

NASZE WYMAGANIA

Minimum 2 lata doświadczenia w konstruowaniu zautomatyzowanych urządzeń produkcyjnych

Ukończone wyższe studia mechaniczne: mechanika, mechatronika, automatyka i robotyka

Znajomość technik obróbki ubytkowej metali oraz tworzyw sztucznych

Umiejętność wykonania podstawowych obliczeń inżynierskich

Umiejętność korzystania z oprogramowania CAD

Znajomość zasad rysunku technicznego

Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Znajomość języka angielskiego pozwalająca na łatwą komunikację

OFERUJEMY

Ciekawy zakres zadań z możliwością realizacji pasji zawodowych w dynamicznie rozwijającej się firmie motoryzacyjnej

Możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach podnoszących umiejętności

Wyjątkowa atmosfera pracy

Elastyczny czas pracy

Brak DRESS-CODE

Ubezpieczenie na życie

Prywatna opieka medyczna dla całej rodziny

Karta sportowa

Karty przedpłacone

Owocowe wtorki

Program poleceń pracowników

Program sugestii pracowniczych

DLACZEGO WARTO DOŁĄCZYĆ DO #AircomTeam?

Czy masz jakieś pytania?

Szybki Dostęp

O nas

Lokalizacje

Produkty

Oferty pracy

Kontakt