Konstruktor w dziale R&D

LOKALIZACJA

Pietrzykowice koło Wrocławia

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW

Odpowiedzialność za cały proces projektowania wyrobów firmy (tworzenie koncepcji, obliczenia, prototypowanie, wdrożenie do produkcji)

Nadzór i kontrola nad zmianami konstrukcyjnymi w istniejących produktach

Analiza i weryfikacja obliczeń inżynierskich, wyników testów oraz dokumentacji technicznej

Udział w budowie prototypów i wykonywaniu badań testowych

Weryfikacja i doskonalenie przyjętych rozwiązań oraz wprowadzanie usprawnień i innowacji

Tworzenie oraz zarządzanie dokumentacją techniczną (modele 3D, rysunki 2D, BOM)

Odpowiedzialność za terminowe i właściwe wykonywanie powierzonych zadań

NASZE WYMAGANIA

Ukończone studia wyższe o kierunku: mechanika, budowa maszyn, mechatronika

Doświadczenie w konstrukcji elementów z tworzyw sztucznych

Znajomość rysunku technicznego w tym zasad GPS/GDNT

Umiejętność przeprowadzania obliczeń inżynierskich

Umiejętność przeprowadzania obliczeń / symulacji metodą elementów skończonych

Znajomość technik obróbki ubytkowej metali oraz tworzyw sztucznych

Umiejętność obsługi oprogramowania CAD

Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację

Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Co najmniej 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

OFERUJEMY

Ciekawy zakres zadań z możliwością realizacji pasji zawodowych w dynamicznie rozwijającej się firmie motoryzacyjnej

Możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach podnoszących umiejętności

Wyjątkowa atmosfera pracy

Elastyczny czas pracy

Brak DRESS-CODE

Ubezpieczenie na życie

Prywatna opieka medyczna dla całej rodziny

Karta sportowa

Karty przedpłacone

Owocowe wtorki

Program poleceń pracowników

Program sugestii pracowniczych

DLACZEGO WARTO DOŁĄCZYĆ DO #AircomTeam?

Jeśli chcesz aplikować na stanowisko, wypełnij poniższy formularz kontaktowy i dołącz swoje CV

Czy masz jakieś pytania?