Magazynier

LOKALIZACJA

Pietrzykowice koło Wrocławia

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW

Rozładunek transportu

Sprawny i terminowy odbiór komponentów do magazynu

Sprawdzenie zgodności ilościowej i asortymentowej otrzymanych komponentów z dokumentami przewozowymi

Wydawanie towaru z magazynu zgodnie z polityką firmy

Prowadzenie ewidencji materiałów na magazynie

Kontrola zgodności stanu faktycznego z dokumentami magazynowymi

Właściwa dystrybucja materiałów w magazynie

Obsługa programu ERP w zakresie przyjęć, wydań, ruchów magazynowych

Znajomość zasad BHP

NASZE OCZEKIWANIA

Doświadczenie w pracy w magazynie – będzie dodatkowym atutem

Zaangażowanie w pracę

Gotowy do pracy w systemie 3-zmianowym

Chęć podejmowania nowych wyzwań i rozwijania swoich umiejętności

Licencja na wózek widłowy UDT – będzie dodatkowym atutem

Możliwość korzystania z systemów ERP (LN) oraz pakietu Microsoft Office (excel, word) – będzie dodatkowym atutem

Dodatkowym atutem będzie znajomość obsługi maszyn pomiarowych

OFERUJEMY

Ciekawy zakres zadań z możliwością realizacji pasji zawodowych w dynamicznie rozwijającej się firmie motoryzacyjnej

Wyjątkowa atmosfera pracy

Ubezpieczenie na życie

Prywatna opieka medyczna dla całej rodziny

Karta sportowa

Karty przedpłacone

Owocowe wtorki

Program poleceń pracowników

Program sugestii pracowniczych

DLACZEGO WARTO DOŁĄCZYĆ DO #AircomTeam?

Jeśli chcesz aplikować na stanowisko, wypełnij poniższy formularz kontaktowy i dołącz swoje CV

Czy masz jakieś pytania?

Szybki Dostęp

O nas

Lokalizacje

Produkty

Oferty pracy

Kontakt