Młodszy Specjalista ds. Zakupów

LOKALIZACJA

Pietrzykowice K/ Wrocławia

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW

Zakupy nieprodukcyjne – Indirect

Zakupy produkcyjne – Direct

Gromadzenie ofert, ich ocena oraz ocena dostawców

Wspieranie zarządzania projektem od strony zakupowej

Nawiązywanie kontaktów z dostawcami oraz bieżący rozwój dostawców

Rozpoznawanie potencjałów oszczędności i ich wdrażanie we współpracy z innymi działami

Obserwacje rynku w obranych obszarach i identyfikacja trendów rynkowych

Wsparcie Działu Zakupów w bieżących zadaniach, tworzenie dokumentacji zakupowej (Ms Office)

Przygotowanie raportów zakupowych

NASZE WYMAGANIA

Wykształcenie wyższe, mile widziane techniczne

Znajomość j. angielskiego na poziomie średniozaawansowanym (warunek konieczny)

Samodzielność i zorientowany na cel styl pracy

Silne umiejętności komunikacyjne i nawiązywania kontaktów

Prawo jazdy kat. B

Dobra znajomość MS Office

Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

OFERUJEMY

Ciekawy zakres zadań z możliwością realizacji pasji zawodowych w dynamicznie rozwijającej się firmie motoryzacyjnej

Możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach podnoszących umiejętności

Wyjątkowa atmosfera pracy

Elastyczny czas pracy

Brak DRESS-CODE

Ubezpieczenie na życie

Prywatna opieka medyczna dla całej rodziny

Karta sportowa

Karty przedpłacone

Owocowe wtorki

Program poleceń pracowników

Program sugestii pracowniczych

DLACZEGO WARTO DOŁĄCZYĆ DO #AircomTeam?

Czy masz jakieś pytania?

Szybki Dostęp

O nas

Lokalizacje

Produkty

Oferty pracy

Kontakt