Pracownik Produkcji

O FIRMIE

Dołącz do Aircom Group – światowego lidera innowacji w dziedzinie produkcji zestawów naprawczych do opon dla Automotive OEM. Nasza firma została założona w 2011 roku w Niemczech, a jej główna siedziba mieści się w Polsce (Pietrzykowice obok Wrocławia). Firma dynamicznie się rozwija, mamy ponad 1000 zaangażowanych pracowników na całym świecie. W 2024 roku planujemy zwiększenie zespołu w głównej siedzibie (Pietrzykowice) do ponad 800 osób.

Nasze oddanie innowacjom i zrównoważonemu rozwojowi wpływa na nasz różnorodny zakres produktów, który obejmuje TMK, superinżynieryjne termoplasty i wiele innych. Dzięki strategicznej obecności na światowym rynku, nasze fabryki w Polsce, Meksyku, Chinach i Indiach nie tylko wydajnie produkują, lecz również przyczyniają się do obniżenia emisji dwutlenku węgla o 14,4 tony na każdy kontener dzięki lokalnej produkcji.

Dołączając do Aircom Group, staniesz się częścią dynamicznego zespołu, kształtującego przyszłość technologii samochodowej i zrównoważonego rozwoju. Wykorzystaj szansę, aby być na czele innowacji, i dołącz do naszej misji w rewolucjonizowaniu przemysłu samochodowego.

Aplikuj teraz i rozpocznij ekscytującą podróż z Aircom Group!

LOKALIZACJA

Pietrzykowice koło Wrocławia

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW

Obsługa urządzeń montażowych
Kontrola, sortowanie i pakowanie gotowych wyrobów
Zapewnienie ciągłości produkcji pod względem jakościowym i ilościowym zgodnie z planem produkcji
Wytwarzanie produktów zgodnych z instrukcją kontroli i instrukcją stanowiskową

NASZE WYMAGANIA

Nie wymagamy wcześniejszego doświadczenia w pracy na produkcji
Zaangażowanie, samodyscyplina oraz poważny stosunek do wykonywanej pracy
Gotowość do pracy w systemie zmianowym (3 zmiany), punktualność
Umiejętność pracy w zespole

OFERUJEMY

Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej firmie produkcyjnej,
Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
Kompleksowy program wdrożeniowy dostosowany do specyfiki działu oraz stanowiska
Perspektywę rozwoju zawodowego – inwestujemy w naszych pracowników
Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko
Swobodną atmosferę w pracy
Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych
Przyjazne warunki pracy

DLACZEGO WARTO DOŁĄCZYĆ DO #AircomTeam?

Czy masz jakieś pytania?

Szybki Dostęp

O nas

Lokalizacje

Produkty

Oferty pracy

Kontakt