Specjalista ds. Marketingu

LOKALIZACJA

Pietrzykowice K/ Wrocławia

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW

przygotowywanie materiałów promocyjnych m.in.: broszury, ulotki i plakaty,

projektowanie etykiet, opakowań produktów oraz logotypów,

przygotowywanie social media planów dla kanałów: Twitter, Facebook, Instagram, LinkedIn, TikTok

przygotowywanie grafik / copy /reklam w języku polskim i angielskim pod media społecznościowe

przygotowywanie grafik / copy w języku polskim i angielskim na stronę www

wykonywanie sesji zdjęciowych pracowników oraz produktów,

obsługa kamery i montaż video produktowych, rekrutacyjnych oraz promocyjnych,

wykonywanie prostych animacji na media społecznościowe,

bieżące wsparcie innych działów w zakresie grafiki

NASZE WYMAGANIA

masz min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku,

bardzo dobrze poruszasz się po programach Adobe: Photoshop, Illustrator, Premier Pro, After Effect,

swobodnie porozumiewasz się w języku angielskim,

masz znakomite poczucie estetyki oraz znasz aktualne trendy,

jesteś graczem zespołowym

posiadasz portfolio (warunek konieczny)

umiejętność pracy z budżetem

Mile widziane – znajomość języka niemieckiego lub innego, znajomość WordPress, PowerPoint, analizy SEO, środowiska Intranetu.

OFERUJEMY

Ciekawy zakres zadań z możliwością realizacji pasji zawodowych w dynamicznie rozwijającej się firmie motoryzacyjnej

Możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach podnoszących umiejętności

Wyjątkowa atmosfera pracy

Elastyczny czas pracy

Brak DRESS-CODE

Ubezpieczenie na życie

Prywatna opieka medyczna dla całej rodziny

Karta sportowa

Karty przedpłacone

Owocowe wtorki

Program poleceń pracowników

Program sugestii pracowniczych

DLACZEGO WARTO DOŁĄCZYĆ DO #AircomTeam?

Jeśli chcesz aplikować na stanowisko, wypełnij poniższy formularz kontaktowy i dołącz swoje CV

Czy masz jakieś pytania?

Szybki Dostęp

O nas

Lokalizacje

Produkty

Oferty pracy

Kontakt