Specjalista ds. Personalnych

LOKALIZACJA

Pietrzykowice koło Wrocławia

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW

kompleksowe prowadzenie i koordynacja przebiegu procesów rekrutacyjnych

przeprowadzanie Onboardingu, Outboardingu oraz Exit Interview,

działanie jako „Buddy” dla nowych pracowników (wprowadzenie, przekazanie niezbędnych informacji w ciągu pierwszych kilku tygodni),

odpowiedzialność za dystrybucję wewnętrznych informacji firmowych, np. aktualizacje tablic, prezentacji i innych materiałów,

udział w tworzeniu intranetu (wewnętrzna platforma dla pracowników),

cykliczne badanie satysfakcji pracowników Firmy,

nadzór/współtworzenie Newsletter dla Grupy Aircom,

NASZE WYMAGANIA

doświadczenie zawodowe 2-3 lata w rekrutacji

odpowiedzialność, sumienność i dokładność

komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

dobra organizacja pracy

chęć do nauki i rozwoju

znajomość języka angielskiego B1 / B2

OFERUJEMY

Ciekawy zakres zadań z możliwością realizacji pasji zawodowych w dynamicznie rozwijającej się firmie motoryzacyjnej

Możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach podnoszących umiejętności

Wyjątkowa atmosfera pracy

Elastyczny czas pracy

Brak DRESS-CODE

Ubezpieczenie na życie

Prywatna opieka medyczna dla całej rodziny

Karta sportowa

Karty przedpłacone

Owocowe wtorki

Program poleceń pracowników

Program sugestii pracowniczych

DLACZEGO WARTO DOŁĄCZYĆ DO #AircomTeam?

Czy masz jakieś pytania?

Szybki Dostęp

O nas

Lokalizacje

Produkty

Oferty pracy

Kontakt