fbpx
Menu Zamknij
speed-up-your-career-Aircom-joboffer-image_banner

MARKETPLACE AND E-COMMERCE SPECIALIST

Lokalizacja

Wrocław (okolice), Pietrzykowice (pow. wrocławski, gm. Kąty Wrocławskie)

Zadania

  • rozwój i optymalizacja ofert na platformach: Amazon, Ebay, Allegro,
  • wprowadzenie działań optymalizacyjnych i marketingowych, które mają na celu zwiększenie sprzedaży na danym marketplace,
  • wdrażanie nowych projektów we współpracy z PR & Marketing Managerem,
  • dbanie o stronę sklepu internetowego pod kątem merytorycznym,
  • obsługiwanie zamówień – kontakt mailowy z klientami z rynków zagranicznych.

Wymagania

  • minimum dwa lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: marketing, dziennikarstwo i komunikacja społeczna, komunikacja wizerunkowa,
  • znajomości podstaw SEO i branży e-commerce,
  • znajomość procesów sprzedażowych na platformach: Amazon, Ebay, Allegro,
  • biegłej znajomości języka angielskiego,
  • umiejętność tworzenia przyciągających wzrok treści.

Oferujemy

  • interesujący zakres zadań z możliwością realizowania pasji zawodowych w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży automotive,
  • możliwość udziału w ciekawych projektach podnoszących umiejętności,
  • niepowtarzalną atmosferę pracy,
  • elastyczny czas pracy,
  • brak dress code’u,
  • ubezpieczenie na życie,
  • prywatną opiekę medyczną dla całej rodziny,
  • kartę sportową,
  • owocowe wtorki,
  • program poleceń dla pracowników,
  • program sugestii pracowników.

    Załącz CV (pdf,doc,docx)*:

    Informacje o przetwarzaniu danych

    1. administratorem moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych jest, odpowiednio w zależności od zakresu udzielonej zgody:
    – Aircom GE sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Pietrzykowicach (ul. Fabryczna 20B, 55 – 080 Pietrzykowice), wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, IX Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS: 0000870156, REGON: 387545716, NIP: 8961599048,

    2. moje dane osobowe będą przetwarzane w celach udziału w niniejszym procesie rekrutacyjnym oraz w przypadku wyrażenia odpowiedniej zgody – również w celu przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych,

    3. moje dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom współpracującym oraz powiązanym ze Spółkami w szczególności firmom księgowym i doradczym (np. zewnętrznej kancelarii prawnej), podmiotom świadczącym usługi teleinformatyczne, podmiotom wspierającym Spółki w procesie rekrutacji, podmiotom w ramach grupy kapitałowej,

    4. z uwagi na to, że Spółki korzystają z usług innych dostawców, np. w zakresie usług teleinformatycznych, przekazują informacje w ramach grupy kapitałowej, moje dane będą mogły być przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy. W takim przypadku zawsze będzie się to odbywało w taki sposób, aby zapewnić bezpieczeństwo moich danych – przykładowo w oparciu o stosowną umowę/umowy pomiędzy Spółkami a tym podmiotem, która zawiera standardowe klauzule ochrony danych przyjęte przez Komisję Europejską,

    5. przyjmuję do wiadomości, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, natomiast konieczne, abym mógł/a wziąć udział w procesie rekrutacyjnym lub – w zależności od zakresu wyrażonej zgody – w przyszłych procesach rekrutacyjnych,
    6. dane w zakresie imienia (imion) i nazwiska, daty urodzenia, wskazanych danych kontaktowych, informacji o wykształceniu, kwalifikacjach zawodowych i przebiegu dotychczasowego zatrudnienia są przetwarzane na podstawie przepisów Kodeksu pracy (art. 6 ust. 1 lit. c) rozporządzenia ogólnego o ochronie danych osobowych [„RODO”). Przetwarzanie pozostałych danych osobowych odbywa się w oparciu o dobrowolnie wyrażoną zgodę (art. 6 ust. 1 lit. a) RODO). Przetwarzanie danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych odbywa się na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit. a) RODO), której wyrażenie również jest dobrowolne. Dane będą mogły być również przetwarzane niezależnie od wyrażonej zgody, w związku z dochodzeniem/obroną roszczeń jako uzasadniony interes administratora (art. 6 ust. 1 lit. f) RODO, uzasadniony interes administratora),

    7. brak zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu udziału w obecnej/przyszłych rekrutacjach uniemożliwi rozpatrzenie mojej kandydatury lub wzięcie mojej aplikacji pod uwagę w przyszłych rekrutacjach,
    8. w zakresie przewidzianym przepisami prawa przysługuje mi prawo do żądania dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Przysługuje mi również prawo do cofnięcia każdej udzielonej zgody, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,

    9. moje dane osobowe będą przetwarzane przez okres nie dłuższy niż przez czas trwania procesu rekrutacji. W razie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych również w przyszłych procesach rekrutacyjnych moje dane osobowe będą przetwarzane w tym celu przez okres nie dłuższy niż 2 lata. Moje dane osobowe będą mogły być przetwarzane przez okres przedawnienia roszczeń związanych z przetwarzaniem moich danych osobowych w celach określonych w niniejszym oświadczeniu,

    10. w zakresie przewidzianym prawem przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

    Jeśli jest Pan/Pani zainteresowany/a udziałem w naszych przyszłych rekrutacjach, prosimy o zaznaczenie następującej klauzuli:

    AIRCOM GROUP Pracuj.PL

    Aktualne oferty pracy i szybka aplikacja!​

    Oferty pracy

    AIRCOM GROUP LinkedIn

    Bądź na bieżąco z naszymi ofertami pracy i śledź nasz kanał na LinkedIn!​

    Obserwuj Aircom

    Zamknij